Zaproszenie na XXXVIII Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną

Już 5 sierpnia 2018r. grupa Biało-Złota wyruszy wraz z XXXVIII Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną na pątniczy szlak prowadzący do Jasnogórskiego Sanktuarium!

W tym roku będziemy pielgrzymować pod hasłem „Niech zstąpi Duch Twój”

Biało-Złota jest jedną z grup WAPM. Znaczna część wiernych pielgrzymów naszej grupy pochodzi z okolic Mińska Mazowieckiego, Glinianki. Panująca w grupie atmosfera jest przyjazna zarówno dla młodzieży, jak i dla osób starszych; zawsze można liczyć na braterską pomoc, a radosny śpiew i gorliwa modlitwa pomagają przetrwać trud 10-dniowego pielgrzymowania.

ZAPISY:

W  Mińsku Mazowieckim zapisy odbędą się 4 sierpnia (sobota)  od 10.00 do 12.00 przy okazji zdawania bagażu, na parkingu przy kościele św. Antoniego i w parafii św Wawrzyńca w Gliniance od 13.00 do 14.00.

Istnieje także możliwość zapisania się w kościele św. Anny w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 68) – tutaj zapisy będą się odbywać 2-4 sierpnia w godz. 9:00-19:30.

Wpisowe wynosi 100 zł +5 zł śpiewnik (ten sam co rok temu, zatem kto ma, niech weźmie) Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienie ze sobą zgody Rodziców, umożliwiającej wzięcie udziału w pielgrzymce (zgoda MUSI zawierać imię i nazwisko osoby, która będzie opiekunem w trakcie trwania pielgrzymki).

BAGAŻ:

Bagaż będzie można zdać 4 sierpnia. przy parafii św. Antoniego w godz. 10:00-12:00 i w Gliniance od 13.00 do 14.00.

Istnieje również możliwość zdania bagażu na Placu Teatralnym w Warszawie 4.08 od godz 17.00 i 5.08 . (do godz. 5:30, czyli do momentu rozpoczęcia mszy św. w kościele św. Anny).

Opłata za bagaż wynosi 70 zł. Przy oddaniu bagażu należy mieć Kartę Pielgrzyma, którą otrzymujemy po zapisaniu się do grupy!

DOJAZD DO WARSZAWY (5 sierpnia):

4:00 z parafii św. Antoniego, 4.30 Glinianka, par św Wawrzyńca. Cena biletu: 15 zł.

Powrót z Częstochowy autokarem 14 sierpnia. Wyjazd godz 16.00. Cena biletu 45 zł

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to koniecznie zajrzyj na  na FB Biało-Złota WAPM

Wszelkich wskazówek i rad będziemy udzielać także w trakcie zapisów.

Nie zastanawiaj się długo! Ruszaj z Biało-Złotą do tronu Jasnogórskiej Matki!

Do zobaczenia na szlaku! Służby grupy Biało-Złotej wraz z księdzem Piotrem przewodnikiem

(tel 881 735 553) dzwoń do skutku 🙂