III Niedziela Wielkanocna 19.04.2015

OGŁOSZNIA PARAFIALNE

•  W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:
    śp. Stanisław Kościanek l. 58
    śp. Alina Brykała l. 61 z Woli Karczewskiej

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym – Amen.

•  Składamy serdeczne podziękowania:
    • za ofiary na koncert uwielbienia, które zebrane zostały na tacę po mszach świętych w zeszłą niedzielę oraz za wpłaty na ten cel na konto
    • mieszkańcom Glinianki za sprzątanie terenu parafialnego
    • Rodzina państwa Leszczyńskich z Górek, która w zeszłym tygodniu straciła dużą część domu w pożarze, składa serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, strażakom z OSP, mieszkańcom Górek za okazaną pomoc.
  • W sobotę 25 kwietnia, w Sanktuarium Matki Bożej Swojczowskiej w Otwocku (Parafia św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1 Otwock), odbędzie się III Diecezjalny Zjazd Kół Żywego Różańca – doroczne spotkanie Wspólnot Żywego Różańca naszej diecezji.
    Szczegóły u Pani A. Rokickiej 666.047.303.
  • 23.04.15, czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu modlić się będziemy modlić za księdza Wojciecha. Msza święta za księdza Wojciecha z okazji imienin odbędzie się w przyszłą niedzielę o 10.00.
  • W bieżącym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę.