II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3 stycznia 2016

• W środę 6 stycznia – uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę. Będzie można zaopatrzyć się w kredę i kadzidło przygotowane przez ministrantów. Taca tego dnia przeznaczona jest na Misje.

Na mszy o 11.30 losowanie nagród dla dzieci biorących udział w roratach. Przypominamy o dostarczaniu plansz roratnich.

Na mszy o 18.00 będzie śpiewał chór z Legionowa. Po mszy koncert. A po koncercie spotkanie chóru glinieckiego – członków chóru jak i chętnych.

• W przyszłą niedzielę tj 10.01 spotkanie opłatkowe dla grupy pielgrzymkowej Biało-Złotej po mszy o 12.45.
  • W niedzielę 17 stycznia po mszy świętej o 11.30 spotkanie opłatkowe dla ministrantów, ministrantek i lektorów.
  • W ostatnią niedzielę stycznia tj. 31.01 po mszy świętej o 11.30 odbędzie się kolejne  Kolędowanie Parafialne. Zapraszamy grupy i rodziny chcące wystąpić do zgłaszania się (przygotowujemy 1 utwór). Tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45.
  • Chętnych do wzięcia udziału w pielgrzymce do Krakowa-Łagiewniki (wyjazd 5.03 po relikwie św. Siostry Faustyny) prosimy o zapisywanie się u ks. Piotra.