II Niedziela Zwykła – 12 marca 2017

• Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwa wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o 17.30 i o 19.00

– Gorzkie żale w niedziele po mszy o 10.00.

• Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali ofiary na koronację obrazu Matki Bożej: Czarnówka nad Świdrem i pozostała część Czarnówki, p. Grzelak, Glinianka (osiedle i wieś), Kruszówiec, Siwianka, Lipowo, Józefów, Wola Karczewska, Wola Ducka, Koła różańcowe, ofiarodawcy indywidualni.
  • Zachęcamy do przygotowania tradycyjnych wysokich palm na Niedzielę Palmową. Jest to piękna tradycja naszej parafii, z której jesteśmy już znani w okolicy.
  • Trwają prace przygotowawcze do Wieczoru Uwielbienia, który będzie duchowym przygotowaniem naszej parafii do koronacji obrazu MB Glinieckiej. Od Bożego Ciała przez 4 kolejne dni będziemy spotykać się na wieczornej modlitwie w ramach przygotowań do tej uroczystości..
  • 26 marca (niedziela) rozpoczną się parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je, zgodnie z wolą śp. księdza Proboszcza, ks. Dariusz.Franczak – nasz dawny wikariusz.
  • 22 kwietnia (sobota) odbędzie się wyjazd na Jasną Górę dla dzieci, które uczęszczały na roraty oraz dla innych chętnych. O 14.00 będzie msza święta dla naszej pielgrzymki przed obrazem jasnogórskim. Zapisy w kancelarii.
  • Od najbliższej środy wraca msza nowennowa o 18.00
  • Dziękujemy też wszystkim, którzy przekazują swoją biżuterię na przygotowanie sukni i korony do obrazu Matki Bożej
  • 19 marca (niedziela) o 10.00 msza św. zbiorowa z okazji święta Świętego Józefa.
  • Za tydzień zbieramy ofiary do puszek na dzieło misyjne.