II Niedziela Zwykła – 14.01.2018

• Bóg zapłać mieszkańcom ulic: Wawrzynieckiej, Wrzosowej, Napoleońskiej, Woli Karczewskiej, Państwu Grzelakom za przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za wspólną modlitwę i wasze ofiary.

• Bóg zapłać Kołom Różańcowym za msze święte za śp. Jana Błażejczyka. W kruchcie kościoła wywieszona jest rozpiska, dostępna jest również na naszej stronie.

• Kolędowanie Parafialne odbędzie się dziś po mszy o 12.45, a następnie zapraszamy na wspólną grochówkę.

• Listy do św. Józefa, które pisały dzieci z rorat zostały wysłane i 20.01 w niedzielę o godz. 12.00 w Kaliszu zostanie odprawiona msza św. w intencjach z listów.

• Kandydatów do Bierzmowania z rocznika 2002 i 2003, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 04.02.2018 po mszy św. wieczornej.

• W zakrystii są do nabycia obrazki koronowanej MB Glinieckiej w różnych formatach.

• W tygodniku Idziemy: „Jak wierzymy” o statystykach Kościoła w Polsce, a w Gościu Niedzielnym: bliżej o św. Stanisławie Kostce.

Plan Wizyty duszpasterskiej:

15.01 (poniedziałek) – od 16.30 ulica Napoleońska od Państwa Nowaków (Zbyszka i Marcjanny) w stronę Czarnówki i drugi ksiądz od Czarnówki.

16.01 (wtorek) – od 16.30 Lipowo ulica Wierzbowa – jeden ksiądz i ulica Wypoczynkowa i domostwa obok – drugi ksiądz

18.01 (czwartek) – od 16.30 Lipowo ulica AK – 2 księży (jeden od Malcanowa, drugi od Glinianki)

19.01 (piątek) – od 9.00 Kruszówiec – jeden ksiądz i Poręby – drugi ksiądz

20.01 (sobota) – od 10.00 Kopki – 3 księży, ulice Łąkowa i Mostów – czwarty ksiądz

Wizyty indywidualne prosimy uzgadniać w zakrystii.