IV Niedziela Adwentu – 23.12.2018

• W zakrystii znajdują się poświęcone opłatki Bożonarodzeniowe oraz świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

• Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w Rekolekcjach Adwentowych, skorzystali z spowiedzi świątecznej, oraz wszystkim którzy uczestniczyli w Roratach i w przygotowaniu porannego kakao.

Dzieci dostarczają podpisane plansze adwentowe do zakrystii. Losowanie nagród dla naszych pociech, 6 stycznia o 11.30.

• Bóg zapłać panu Zbyszkowi Dudkowi z Kopek za wczorajsze całodzienne jeżdżenie do chorych.

• Święta Bożego Narodzenia – porządek nabożeństw

24.12 – Wigilia Bożego Narodzenia – Pasterka o północy.

25.12 – I dzień Świąt Bożego Narodzenia – msze św. o 8.00, 10.00, 11.30 i 12.45 nie ma mszy o 18.00.

26.12 – II dzień Świąt Bożego Narodzenia – msze św. o 8.00, 10.00, 11.30 i 12.45 nie ma mszy o 18.00.

W drugi dzień świąt na św. Szczepana odbędzie się błogosławieństwo owsa.

27.12 (czwartek) przypada św. Jana Apostoła Ewangelisty. Na mszy porannej odbędzie się tradycyjne błogosławieństwo wina.

• Wizyta duszpasterska

Bóg zapłać mieszkańcom Bolesławowa i Dobrzyńca za Waszą gościnność, czas wspólnej modlitwy i ofiarność. A Panom: Krzysztofowi Kobza, Waldemarowi Smolińskiemu, Waldemarowi Moniakowi za transport.

Dalszy plan Wizyty duszpasterskiej – kolędy:

27.12 czwartek od 9.00 – Józefów, Siwianka, Kruszówiec

28.12 piątek od 9.00 – Glinianka II oraz ul. Wawrzyniecka od Glinianki II do przerwy w zabudowie oraz ul. Pogodna – 2 księży oraz Poręby– 1 ksiądz. (Wawrzyniecka od organistówki do nr 109 A w innym terminie)

29.12 sobota – Górki 3 księży.

03.01 czwartek od 16.30 – ul. Kościelna i Protasewicza jeden ksiądz oraz Świderska i Zacisze – drugi ksiądz.

05.01 sobota – Kopki 3 księży oraz ulica Jeździecka w całości, te domy, które należą do parafii.

Prosimy i zapewnienie transportu podczas kolędy.

• Bóg zapłać za Wasze ofiary na tablicą pamiątkową śp. ks. Proboszcza Krzysztofa, która będzie darem Waszych serc.

• Taca na pasterce będzie zbierana na Fundusz Obrony życia, a w drugi dzień Świąt na budujące się świątynie naszej diecezji.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę. 27 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych.

• Prasa katolicka: w tygodniku IDZIEMY w cenie 5 zł z kalendarzem ściennym, a GOŚĆ NIEDZIELNY wydanie świąteczne w formie 130 stron w cenie 8 zł.