IV Niedziela Wielkanocna – 7.05.2017

• W poniedziałek 8.05 uroczystość Św. Stanisława – biskupa i męczennika, patrona Polski. Msza święta zbiorowa o godz. 18.00.
  • W poniedziałek 8.05, o 18.30 w naszym gimnazjum, kolejne spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
  • W sobotę 13.05 na mszy o 10,00 Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii. Polecamy nasze dzieci i ich rodziny opiece Matce Bożej Fatimskiej, której 100 rocznicę objawień obchodzimy tego dnia.
  • Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek 12.05 od 17.00, dorosłych prosimy o przystąpienie do spowiedzi wcześniej.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00

– w soboty po mszy św. o 7.30

– w niedziele po mszy św. o 10.00.

• W sobotę 13.05 pielgrzymka Kół Różańcowych do Radzynia na zjazd diecezjalny. Odjazd o 8.00 spod kościoła. Zapisy u p. Rokickiej.
  • Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem Matki Bożej 20 maja o 3.30 rano, prosimy o wpłaty od jadących.
  • Za tydzień taca przeznaczona będzie na utrzymanie seminarium duchownego naszej diecezji.
  • Składam serdeczne Bóg Zapłać ofiarodawcom za ofiary na Wieczór Uwielbienia i na koronację obrazu Matki Bożej Glinieckiej – dziękujemy za składaną biżuterię i ofiary pieniężne.
  • Zapraszamy do udziału w turnieju charytatywnym „Gramy dla Teosia” w dniu 14 maja, dochód przeznaczony będzie na leczenie małego Teosia chorego na wiotkość mięśni i dysplazję kostną. Turniej odbędzie się w kompleksie Klubu Sportowego Vulcan w Wólce Mlądzkiej. Szczegóły na plakacie przy bramie kościoła.
  • Zbieramy książki dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku – można przynosić do kościoła książki dla dorosłych, jak i dla dzieci. Książki zostaną przekazane do szpitala.