IV Niedziela Zwykła – 3.02.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

śp. Grażyna Kielak l.68 z Woli Karczewskiej

śp. Janina Smolak l.90 z Rzakty

Przed oblicze dobrego Ojca odszedł także w wieku 82 lat, śp. Edward Krzesiński, tata ks. proboszcza Krzysztofa. Pogrzeb odbędzie się w Skierniewicach w poniedziałek o godz. 12.00. Osoby, które chcą pojechać autokarem, proszę o zapisanie się w zakrystii.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• Bóg zapłać za udział w X Glinieckim kolędowaniu, a udział wzięli:
  1. Chór parafialny
  2. Wilczki i Skautki wędrowników Mamy Róży.
  3. Rodzina państwa Kobzów.
  4. Zespół Ludowy: „Rzakcianki”
  5. Dzieci z oddziału przedszkolnego w szkole w Górkach
  6. Nauczyciele i pracownicy szkoły w Gliniance
  7. Rodziny z Kręgu Kościoła Domowego p.w. św. Jana Pawła II
  8. Góreccy Górale
  9. Zespół „ Szczęśliwe dzieciaki” w składzie rodziny Sokołowskich,
  10. Zespół Koła Gospodyń Wiejskich w Gliniance.
  11. Rodzina państwa Domanów

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

O godz. 7.30 msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana (grupa mężczyzn modlących się za kapłanów) o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z nasza parafią.

• 24 lutego w niedzielę na mszy o godz. 12.45 odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji II rocznicy śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa. Zapraszamy poczty sztandarowe. Bóg zapłać ofiarodawcom indywidualnym, Kołu Różańcowemu św. Agaty z Woli Karczewskiej, za ofiary na tablicę.

• Są wolne intencje w niedzielę 17 lutego.

• W tygodniku Idziemy: o posłudze kapłańskiej w ramach Ordynariatu Polowego z okazji 100-lecia istnienia. W Gościu Niedzielnym dodatek w formie obrazka z modlitwą rodziców za dzieci.