Koncert Uwielbienia w Święto Bożego Ciała 19 czerwca 2014 roku! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Wieczór Uwielbienia Glinianka 2014

W Boże Ciało czeka nas wyjątkowe wydarzenie. Po przedpołudniowej procesji Bożego Ciała ulicami wsi, o godz. 18 na przykościelnych błoniach rozpocznie się wieczór uwielbienia. Włączenie takiego elementu do tradycyjnego świętowania wynika z chęci podzielenia się radością z obecności żywego Jezusa. Chcemy, aby wieczorne radosne uwielbienie tego dnia stało się wizytówką parafii i miejscowości, jak analogiczne „Jednego Serca, Jednego Ducha” w Rzeszowie czy „Uwielbienie” we Włocławku.

Wydarzeniu patronuje: ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej JE abp Henryk Hoser, biskup pomocniczy JE Marek Solarczyk i dziekan Dekanatu Otwockiego ks. prałat Bogdan Sankowski. W wigilię Bożego Ciała o godz. 18 abp H. Hoser sprawować będzie Mszę Św. i pobłogosławi rodziny. Potem odbędzie się projekcja filmu „Ja Jestem” i spotkanie z reżyserem Maciejem Bodasińskim.

W czwartek 19 czerwca wieczór zainauguruje koncert i świadectwo zespołu ELOHIM. Po nim biskup Marek Solarczyk przyniesie z kościoła Jezusa Eucharystycznego w uroczystej procesji światła, do której zapraszamy ojców rodzin i mężczyzn z kół różańcowych. Modlitwę uwielbienia z udziałem zespołu Deus Meus, wspartego głosami otwockiego chóru MeloDeus i glinieckich parafian poprowadzi Rafał Porzeziński. W tej części swoje świadectwa złożą Michał Królikowski i Emilia Bieńkowska.

Kulminacją obu dni będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do odwiedzenia strony: https://www.facebook.com/gliniankabozecialo

Zaproszenie Michała Królikowskiego na koncert uwielbienia

Zaproszenie Rafała Porzezińskiego na koncert uwielbienia

Prosimy o objęcie wydarzenia modlitwą, można je także wesprzeć ofiarą bezpośrednio w zakrystii lub na parafialne konto bankowe:

ul. Wawrzyniecka 149, 05-408 Glinianka

PKO BP SA: 98 1020 1127 0000 1402 0085 6591

Tytułem: ,,Na cele kultu religijnego – Boże Ciało 2014 ”