Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia:

– Panu Tomaszowi Gołębiowskiemu za przygotowanie szopki.

– Wszystkim dzieciom, które wykonały prace przedstawiające swoje rodziny do naszej szopki.

– Ofiarodawcy naszej choinki do kościoła i do szopki.

– Panu Borysowi

– Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni.

– Pani Marysi za czas posługi na plebani w czasie świąt i przez cały rok.

– Panu Januszowi Ajdackiemu za dekorację choinek przy świątyni.

– Firmie Stolmark, za transport i ustawienie choinki w kościele.

– Pani Krystynie Witkowskiej za dekorację kościoła.

– Paniom Aleksandrze Rokickiej i Barbarze Zielińskiej za opiekę nad grobem ks Proboszcza.

– Panu Andrzejowi Bąkowi za prace ładowarką przy kontenerach znajdujących się przy cmentarzu.

– Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

• W czwartek 31.12 o 17.00 msza św. na zakończenie Starego Roku.

• 1 stycznia Uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Msze św. w układzie niedzielnym oprócz mszy o godz. 8.00, której tego dnia nie ma. Msze o 10.00; 11.30, 12.45, 18.00.

• 1 stycznia – to także pierwszy piątek miesiąca.

– msza o 10.00 – to msza św. wypominkowa i po niej nastąpi odczytanie wypominek.

– spowiedź podczas mszy św.

– adorację od 19.00 do 21.00, poprowadzi Krąg Kościoła Domowego św. Jana Pawła II.

• 2 stycznia – pierwsza sobota miesiąca – czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej

– 7.30 msza św.

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

• Zgodnie z wytycznymi ks bp Romualda Kamińskiego, odnoście tegorocznej Wizyty Duszpasterskiej, informujemy Was drodzy Parafianie, że nie odbędzie się ona w dotychczasowej formie. Spotkamy się za to na wspólnej modlitwie w naszej świątyni, lub przy kapliczkach w Waszych wioskach, gromadząc się poszczególnymi wioskami w niedzielę, kiedy to będziemy prosili Boga o Boże błogosławieństwo dla Was i dar życia wiecznego dla zmarłych z tych wiosek. Harmonogram zostanie ogłoszony jak pozwolą na to przepisy sanitarne.

• Prosimy aby dzieci dostarczyły plansze roratnie do 1 stycznia.

• W GOŚCIU NIEDZIELNYM: wydanie podwójne z Litanią do Dzieciątka Jezus.

• Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszej parafii.