Pierwszy w historii parafii Rodzinny Rajd Niepodległości! 11.11.2014

rajd_rowerowy_parafiaglinianka.pl_resize
Rajd rowerowy z okazji święta Niepodległości parafiaglinianka.pl

Ci, którzy przybyli w Dniu Niepodległości na Mszę świętą o 10:00 mogli ze zdziwieniem dostrzec dużą liczbę ojców i dzieci ubranych w stroje sportowe. Zagadka wyjaśniła się tuż po Mszy świętej. Około godziny 11:00 Strażacy z OSP Glinianka, wstrzymali ruch samochodów, a blisko 50-osobowa grupa rowerzystów rozpoczęła pierwszy parafialny Rodzinny Rajd Niepodległości. Uczestnikami sześciokilometrowego rajdu byli ojcowie i dzieci. Trasa rajdu wiodła od Glinianki, przez most na Świdrze, aż do Woli Karczewskiej. Na miejscu na uczestników rajdu czekało ognisko, kiełbaski oraz trampolina! Dodatkowo dwoje najmłodszych i dwóch najstarszych uczestników rajdu otrzymało pamiątkowe koszulki. Kolejny rajd za rok!

Piotr Jaworski

Komentarz do “Pierwszy w historii parafii Rodzinny Rajd Niepodległości! 11.11.2014

• 23 listopada 2014 o 19:36
    Permalink

Bardzo fajny rajd. Pozdrawiam wszystkich uczestników. Do zobaczenia za rok.