Śp. ks. prał. Stanisław Marczuk – pogrzeb 17.09.2021 roku

Pragniemy poinformować o śmierci  ks prał. Stanisława Marczuka

W niedzielę, 12 września 2021 roku, w Szpitalu Powiatowym w Otwocku w wieku 91 lat, w 68. roku kapłaństwa zmarł

ś.p. Ksiądz prał. Stanisław Marczuk

były proboszcz Parafii: św. Wawrzyńca w Gliniance, św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha BM w Poświętnem.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 17 września 2021 roku według następującego porządku:

godz. 8.00 – msza św. w Diecezjalnym Domu Księży Emerytów w Otwocku, (ul. Geislera 18)

godz. 10.00 – msza Święta w kościele parafialnym, św. Wincentego a Paulo w Otwocku (ul. Kopernika 1)

po Eucharystii nastąpi przewiezienie ciała Zmarłego do rodzinnej Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Platerowie

godz. 14.00 – msza św. pogrzebowa;
po Eucharystii złożenie ciała Zmarłego na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Odjazd autokaru w piątek na mszę św. za śp. ks. prał. Stanisława Marczuka w Otwocku o godz. 9.15 z Glinianki.

Zapisy w zakrystii.