Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2018

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia:

– Panu Tomaszowi Gołębiowskiemu i Janowi Kalińskiemu, Państwu Sokołom, Panu Krzysztofowi Wojciechowskiemu za przygotowanie szopki

– Państwu Pindara z Kruszówca za ofiarowanie choinki do kościoła

– Panu Borysowi wraz z chórem za ubogacenie liturgii

– Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni

– Pani Marysi za czas posługi na plebani w czasie rekolekcji i świąt

– Wszystkim Paniom za przygotowanie porannego kakao dla dzieci i pieczenie ciast na Roraty oraz ofiarodawcom nagród dla dzieci

– Panu Januszowi Ajdackiemu za dekorację choinek przy świątyni

– Firmie Stolmark za transport i ustawienie choinki w kościele

– Pani Krystynie Witkowskiej za dekorację kościoła

– Paniom Aleksandrze Rokickiej i Barbarze Zielińskiej za opiekę nad grobem śp. ks. Proboszcza

– Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

• Bóg zapłać wszystkim, za dar waszych serc na pomoc osobom samotnym i starszym. Wolontariusze i Skautki dotarli do 35 osób z naszej parafii.

• Bóg zapłać za ofiary na tablicę pamiątkową śp. ks. Proboszcza Krzysztofa, która zostanie odsłonięta 24 lutego w kruchcie kościoła.

• Wizyta duszpasterska

27.12 czwartek od 9.00 – Józefów, Siwianka, Kruszówiec

28.12 piątek od 9.00 – Glinianka II oraz ul. Wawrzyniecka od Glinianki II do przerwy w zabudowie oraz ul. Pogodna – 2 księży oraz Poręby – 1 ksiądz. (Wawrzyniecka od organistówki do nr 109 A w innym terminie)

29.12 sobota od 10.00 – Górki 3 księży.

03.01 czwartek od 16.30 – ul. Kościelna i Protasewicza jeden ksiądz oraz Świderska i Zacisze – drugi ksiądz.

05.01 sobota od 10.00 – Kopki 3 księży oraz ulica Jeździecka w całości, te domy, które należą do parafii.

Zwracamy się z prośbą o zapewnienie transportu.