V Niedziela Zwykła – 10.02.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Kazimierz Murawski l. 69 z Rzakty

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• W dniu jutrzejszym rozpoczną się prace na cmentarzu związane z rewitalizacją głównej alei cmentarnej. Układanie kostki rozpocznie się od kaplicy. Kostka, która została ułożona z własnej inicjatywy wokół własnych pomników, a będzie przeszkadzała w pracach, będzie usuwana i odkładana przy pomniku.

• 24 lutego w niedzielę na mszy o godz. 12.45, odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji II rocznicy śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa. Zapraszamy poczty sztandarowe. Tego dnia od godz. 12.00 będą miały miejsca utrudnienia w komunikacji w Gliniance ze względu na Półmaraton Wiązowski.

• W tygodniku IDZIEMY: o sakramencie Namaszczenia Chorych. W GOŚCIU NIEDZIELNYM o sanktuarium w Akicie z płaczącą figurą Matki Bożej.