V Niedziela Zwykła – 6.02.2022

• Zapraszamy na msze św. „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Po Eucharystii w kościele odbędzie się nabożeństwo oddania rodzin naszej parafii w opiekę św. o. Papczyńskiego oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Bóg zapłać za wasze ofiary na rzecz parafii, które są przeznaczone na remont ogrodzenia kościoła od strony przedszkola.

06 luty (niedziela) 15.00 Czarnówka, 16.30 Kopki

13 luty (niedziela) 15.00 Glinianka II.

• Dzisiaj o godz. 19.00, zapraszamy na kolejne spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych

• Jutro przypada dzień imienin Pasterza Diecezji, Bp Romualda Kamińskiego, polecamy go naszym modlitwom, jak również dzieci i młodzież, które odpoczywają na feriach zimowych.

• Za tydzień ofiarami do puszek wesprzemy chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.

• Gorąco zapraszamy do udziału w ankiecie synodalnej, która znajduje się na naszej stronie i na stoliku z prasą. Zespół Synodalny, jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście po każdej mszy św.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: Mija dwadzieścia lat od pełnego przywrócenia struktury Kościoła katolickiego w Rosji. Mimo usilnych, a często bardzo brutalnych działań władz sowieckich, wiara przetrwała.

GOŚĆ NIEDZIELNY: nowy Doktor Kościoła- św. Ireneusz z Lyonu.