XI Niedziela zwykła. 15.06.2014. Uroczystość Najświętszej Trójcy.

• We wtorek 1 lipca 2014r. od g. 9:30 przy gimnazjum będzie można oddać krew. Aby ambulans mógł przyjechać do Glinianki musi zgłosić się co najmniej 20 osób. Zapisy chętnych przyjmujemy w zakrystii do 23.06 (poniedziałek).
  • Wczoraj (14.06) w Archikatedrze Św. Jana w Warszawie trzej nasi parafianie zostali przez kard. Kazimierza Nycza ustanowieni szafarzami Najświętszej Eucharystii. Życzymy, aby ich posługa była źródłem radości i pogłębieniem wiary.
  • 19.06- Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. o g. 8:00 (w kościele), 10:00 (przy Szkole podstawowej) i po zakończeniu procesji w kościele.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o g. 18:00 w remizie OSP w Gliniance spotkanie z przedstawicielami inicjatywy „Stop seksualizacji naszych dzieci” Szczegóły na stronie internetowej: http://stop-seksualizacji.pl/