XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018

• W najbliższą niedzielę 24 czerwca o godz. 12.45 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna za posługę duszpasterską w Ordynariacie Polowym Wojska Polskiego oraz w naszej parafii ś.p. Ks. Prob. Krzysztofa Krzesińskiego. Podczas mszy zostanie odczytany i wręczony akt mianowania (pośmiertnego) ks. mjr Krzesińskiego na kolejny wyższy stopień wojskowy – podpułkownika. W imieniu Ministra Obrony Narodowej wręczenia aktu mianowania dokona Pan Łukasz Kudlicki – dyrektor Gabinetu Politycznego MON. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Dziekan Bogdan Sankowski, słowo wygłosi ks. Płk. Sławomir Żarski. Zapraszamy do udziału w tej naszej uroczystości Was wszystkich drodzy parafianie, zapraszamy poczty sztandarowe.

• Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22.06 w piątek o godz. 9.30. Zapraszamy do podziękowania Panu Bogu za rok nauki.

• Dziś po mszach odbywa się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla studiujących kapłanów za granicą.

• W sobotę 23 czerwca o godz. 10.30 zapraszamy LSO na wyjazd rowerowy i ognisko kończące rok szkolny.

• Za tydzień w niedzielę 24.06 będzie gościł u nas ks. Anatol Siciński – pallotyn, posługujący w Kijowie, będzie można go wesprzeć do puszki ofiarami na budowę kościoła.

• W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. o 12.45, chrzty będą się odbywały na mszy o godz. 10.00.

• Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.