XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

ś.p. Henryk Jasiński z Dobrzyńca.

• OSP w Gliniance obchodzi w tym roku 100-lecie powstania. Z tej okazji lokalna społeczność naszej parafii postanowiła ufundować nowy sztandar dla jednostki. Zachęcamy do wsparcia materialnego tej inicjatywy. Sztandar zostanie poświęcony podczas uroczystej mszy w niedzielę 27.08 podczas uroczystych obchodów 100-lecia OSP Glinianka.
  • Prosimy o dokonywanie wpłat za rekolekcje „Jezus na Stadionie”. Wyjazd w sobotę o 7:00, powrót około 23:00.
  • W lipcu i sierpniu w niedziele porządek wakacyjny mszy świętych, nie ma mszy św. o godz. 12:45, chrzty będą się odbywały na mszy o godz. 10:00.
  • Będzie możliwość przyjmowania Komunii św. przez osoby chore w niedziele. Szafarz nadzwyczajny po mszy św. o godz. 8:00 będzie jechał z Komunią do osób, które o to poproszą telefonicznie. Telefon zostanie podany na stronie parafialnej.
  • Msza św. zbiorowa na Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00
  • Można już odbierać zamówione albumy z uroczystości pogrzebowych ks. Proboszcza.
  • Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Radia Maryja na Jasna Górę, 9 lipca (niedziela) – wyjazd o 5:00, powrót ok. 21:00. Zapisy pod telefonem 602-435-949.
  • Zapraszamy do lektury tygodnika „Idziemy”, gdzie jest artykuł o obchodach Bożego Ciała w Gliniance  i o naszym Wieczorze Uwielbienia.

———————————————

Wakacyjny porządek nabożeństw: