XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022

• W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. neoprezbitera Bartosza Olszewskiego, który odprawi o godz. 11.30 mszę św. prymicyjną.

• Na czas wakacji zostaje zawieszona niedzielna msza św. o godz. 12.45. Sakrament Chrztu św. będzie udzielany na mszy św. o godz. 10.00.

• W środę 29.06 przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych. Taca tego dnia przeznaczona jest na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca
– o 7.30 – msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią
– od 17.00 spowiedź od 17.00
– o 18.00 – msza św.
– 8.00-18.00 – całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna, na którą się zapisujemy dla zapewnienia ciągłości adoracji.

pierwsza sobota miesiąca – czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.
– po mszy św. o godz.7.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
Do odebrania jest wakacyjny numer miesięcznika formacyjnego „Różaniec”.

• Liturgiczna Służba Ołtarza przebywa na obozie wakacyjnym z księdzem proboszczem, polecamy ich naszym modlitwom, a także dzieci i młodzież naszej parafii, która rozpoczęła wakacje.

• Na stoliku z prasą:
    IDZIEMY: Założyciel Franciszkanek Rodziny Maryi, metropolita warszawski, zesłany w głąb Rosji za sprzeciw wobec carskich represji. W tym roku obchodzimy dwóchsetlecie urodzin św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.
    GOŚĆ NIEDZIELNY: Film dokumentalny „Głos” opowiada o dwóch latach nowicjatu w Towarzystwie Jezusowym