XX Niedziela zwykła – 14 sierpnia 2016

• Witamy w naszej parafii ks. neoprezbitera Tadeusza Siewko, który pomaga w naszej parafii przez objęciem swojej parafii w Wołominie. Życzymy by jego kapłaństwo było przepełnione radością z faktu służby Bogu i ludowi bożemu.
  • Serdecznie dziękujemy za udział w 3 parafialnym duchowym pielgrzymowaniu. Dziękujemy tym, którzy brali udział, tym którzy przygotowywali liturgię.
  • Dziękujemy za przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów.
  • Dzisiaj o 18.15 w Kopkach przy Krzyżu Misyjnym z 1920 r. msza św. w intencji Ojczyzny, a następnie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
  • Jutro 15.08 uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Msza święta w intencji Ojczyzny z racji 96 rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej z 1920 r o godz. 10.00. Zapraszamy poczty sztandarowe.
  • Za utrudnienia w korzystaniu z parkingu przepraszamy. Dziękujemy p. A. Bąkowi za użyczenie sprzętu budowlanego.