XXI Niedziela Zwykła 23.08.2015

• Serdecznie dziękujemy Księdzu Wojciechowi  Wojno za ten rok posługi kapłańskiej w naszej Parafii i życzymy wielu łask Bożych w dalszej posłudze kapłańskiej.
  • W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności
    śp. Marianna Wypustek  l.86 z Woli Karczewskiej
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen.
  • W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, głównej patronki Polski. O 7.30 będzie odsłonięcie obrazu, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu i msza święta o 8.00 rano.
    Po południu msza święta o 18.00. Nie będzie tego dnia nowenny. Na mszy o 18.00 będziemy się modlić za wszystkich organizatorów, sponsorów, tegorocznego Wieczoru Uwielbienia, jak i za tych, którzy chcą włączyć się w organizację przyszłorocznego wieczoru uwielbienia.
  • W przyszłą niedzielę ofiara przeznaczona będzie na organizację Światowych dni Młodzieży w Polsce w 2016 roku.