XXIII Niedziela Zwykła – 6.09.2020

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Antoni Jan Książek l.83 z Woli Karczewskiej.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Wczoraj w naszej parafii przeżyliśmy uroczystość I Komunii św. Zapraszamy dzieci i dorosłych na Biały Tydzień codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

• Dzisiaj po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na Wyprawkę misyjną” ks. Piotra.

• Bóg zapłać za ofiary, które wpłacacie na konto parafialne i osobiście na dwa nowe dzwony. Dziękujemy rodzicom i dzieciom I Komunijnym.

• Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny, a taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

• Dzisiaj na godz. 19.00 zapraszamy Rodziców na spotkanie w sprawie przyszłorocznej I Komunii św. Rodzice otrzymają deklaracje oraz dla dzieci indeksy na początek przygotowań.

• Jutro 7 września zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na godz. 19.00. Zaproszenie do uczniów klas I szkoły średniej.

• Zapraszamy na rekolekcje maryjne zelatorów kół Żywego Różańca. 25-27 września 2020 roku (zapisy: do 15 września). Zapraszamy serdecznie na rekolekcje, które odbędą się pod hasłem: Niepokalane Serce Maryi ratunkiem dla świata, w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto. Szczegóły w zakrystii i na naszej stronie.

• Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do 33 dniowych rekolekcji oddania się Maryi. Ruszamy już 8 września.

W czasie odbywania rekolekcji pojednałam się z mamą, wybaczyłam jej wszystkie zranienia.. Po raz pierwszy od lat zaczęłam z nią normalnie rozmawiać. I już kilka weekendów spędziłyśmy razem ciesząc się sobą. Maryja czuwa nad nami i otacza nas płaszczem swojej opieki. Paulina”

Bliższe informacje na naszej stronie parafialnej.

• We wtorek 8 września przypada święto Narodzenia NMP. Msza św. z obrzędem błogosławieństwem ziarna siewnego i nasion o 7.30 i 18.00.

• W tygodniku IDZIEMY „Chrystus i Kościół” o. Jacek Salij, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: „Urodziny Najpiękniejszej” o wtorkowym święcie.

• Parafia Dębe Wielkie zaprasza w przyszłą niedzielę na wydarzenie „Wielkie dni Chwały”. Szczegóły na plakacie w gablocie.