XXIV Niedziela zwykła –11 września 2016

• Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na prace w naszej parafii.
  • W tym tygodniu w środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Również w środę zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty, dzieci i rodziców na mszę o 18.00 w ich intencji z okazji Tygodnia Wychowania.
  • Zapraszamy rodziców z dziećmi z klas III do zapisywania dzieci na przygotowanie do Pierwszej Komunii. Zapisy u ks. proboszcza od przyszłej niedzieli.
  • W związku z licznymi zapytaniami organizowany jest wyjazd na film Smoleńsk – w najbliższy czwartek o 16.15.
  • Od dzisiejszej niedzieli „wraca” do porządku mszy niedzielnych msza o godz. 12.45. Będzie ona w porządku mszy do końca czerwca.
  • Od I piątku miesiąca października nastąpi „otwarcie” książki z intencjami na następny rok 2017.
  • Prosimy osoby zapisane na pielgrzymkę parafialną śladami Jana Pawła II w dniach 24-25 września o potwierdzanie zapisu u ks. Piotra.
  • W pierwszą niedzielę października (2.10) przed mszą o 18.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (III klasy gimnazjum i I klasy szkół ponadgimnazjalnych). A po mszy o 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.