XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Jan Smoliński l.93 z Czarnówki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Jutro 14.09  przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek 18.09 św. Stanisława Kostki. Msza św. o 7.30.

• Zapraszamy na trwające w naszej wspólnocie parafialnej Seminarium Odnowy Wiary – w środy na godz. 19.00.

• Zapraszamy chętnych do tworzącej się scholi dziecięco – młodzieżowej. Spotkanie w najbliższy piątek o godz. 18.30 w Organistówce. Będzie to schola ukierunkowana na oprawę niedzielnej mszy św. Prosimy o zabranie zeszytów i długopisów.

• W naszej parafii witamy ks. Michała Ulaskiego z diecezji radomskiej, szykującego się w Centrum Formacji Misyjnej do wyjazdu na Alaskę do wspólnej posługi z ks. Piotrem Nicińskim.

• Bóg zapłać za ofiary, które w tym tygodniu przekazaliście na dzwony do naszej parafii. Dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych (2525zł).

• Pod chórem znajduje się publikacja: „Wszystko o Różańcu” – historia, teologia, objawienia, cuda.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny,

• W tygodniku IDZIEMY: „Moje jarzmo jest słodkie, a brzemię lekkie” doświadczyłem tego, kiedy zostawiłem wszystko i wyruszyłem w drogę z krzyżem – mówi Michał Ulewiński, który z krzyżem wyruszył w pielgrzymkę przez Polskę.  W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Jak wielka jest moc przebaczenia.