XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020

• W poniedziałek 19 października przypada wspomnienie błog. Ks. Jerzego Popiełuszki, a w czwartek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II.

• W zakrystii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe. Na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

• W najbliższą niedzielę, ze względów epidemiologicznych, nie odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci proszeni są do zapisania się do grupy na FB: „Bierzmowanie Glinianka 2021”, abyśmy mogli kontynuować formację online.

• Za tydzień w naszej parafii będziemy gościli ks. Michała Mikulskiego, który przed dwoma laty pomagał w naszej parafii i wyjechał na Misje do Brazylii. Po mszach będzie można wesprzeć Jego pracę misyjną ofiarami do puszek.

• Osoby prowadzące handel przy naszym cmentarzu w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy do kontaktu z ks. Probosczem w sprawie rezerwacji miejsc i opłaty „śmieciowej”.

• W tygodniku IDZIEMY „Popiełuszko – prorok wolności”” . W GOŚCIU NIEDZIELNYM wspomnienie ks Piotra Pawlukiewicza w jego autobiografii.

• Przypominamy, że w kościele i we wszystkich miejscach publicznych, należy mieć założoną maseczkę zasłaniającą usta i nos, nadal też obowiązuje dystans społeczny. Powiat otwocki znalazł się w czerwonej strefie zagrożenia. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wskazaniami służb sanitarnych i zastosowanie się do tych wskazań.