XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021

• W piątek odbył się pogrzeb ks. Stanisława Marczuka. Serdeczne Bóg zapłać grupie parafian uczestniczących w mszy pogrzebowej.

• Zapraszamy dzisiaj do udziału w Narodowym Marszu Życia i Rodziny, który rozpoczęcie się na pl. Zamkowym.

• Dzisiaj w związku z Rokiem Rodziny Amoris Laetitia, w parafii NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie mszę św. o godz. 12.00 odprawi bp Romuald Kamiński. Szczególną intencją na ten miesiąc będzie modlitwa za młode małżeństwa.

• We wtorek przypada święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

• Na niedzielę 26 września zaplanowane zostało badanie niedzielnych praktyk religijnych.

• W dniach 25-26 września odbywać się będzie 37. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Hasłem przewodnim pielgrzymki są słowa ,,Pójdźcie do Józefa”.

• Za tydzień będziemy obchodzili Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Po mszach św odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom z Afganistanu.

• Otwarcie książki z intencjami na 2022 rok w sobotę 2 października od godz. 09.15 w zakrystii.

• Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: w  tygodniku IDZIEMY  ciekawy artykuł „Patron ładu” o błogosławionym Prymasie Kardynale Stefanie Wyszyńskim. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: „Naszym szefem jest papież” o kondycji współczesnego dziennikarstwa oraz specyfice i znaczeniu mediów watykańskich.