XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018

• Dziś spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania  od 19.00 do 20.30, a w sobotę 6 października wyjazd dla wszystkich kandydatów i dla chętnej młodzieży na Stadion Narodowy na wydarzenie „Stadion Młodych”. Odjazd autokaru o 11.00, a powrót w godzinach nocnych.

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku:

– poniedziałek-piątek – różaniec o 17.15, następnie msza św.

– sobota – różaniec po mszy św. porannej

– niedziela – dziesiątek różańca po każdej mszy.

Podczas Różańca dzieci, w roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes, przypomną sobie ich historię i co przez Bernadette przekazała Matka Najświętsza.

• Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych jutro 1.10 na różańcu o 17.15., kiedy to dzieci otrzymają swoje różańce, następnie msza i dalsza część spotkania ze specjalną nauką dla rodziców.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca  – rano – 7.30 msza św. wypominkowa wraz ze spowiedzią i Adoracja Najświętszego Saktramentu do godz.9.00

– po południu – od 17.00 spowiedź, msza o 18.00, po mszy od 19.00 do 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą.

pierwsza sobota miesiąca – nasze Wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB

– msza św. o 7.30, z rozważaniem pierwszosobotnim oraz komunią św. wynagradzającą, Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z różańcem

• 6 października w sobotę zapraszamy do szkoły w Górkach na obchody 15-lecia nadania imienia i sztandaru szkole oraz 70-lecia szkolnictwa na terenie Górek. Uroczystości rozpoczną się mszą św. w szkole o godz. 10.30.

• Zapraszamy na Pielgrzymkę Żywego Różańca 13 października w sobotę do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie. Zapisy w zakrystii.

• Otwarcie książki z intencjami na 2019 rok w sobotę 20 października od godz. 9.00.

• Zapraszamy za pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie Wielkiego Postu, abyśmy w tym wyjątkowym czasie mogli być w miejscach życia Jezusa. Termin pielgrzymki to 14-21 marca 2019. Zapisy do końca października.

• W tygodniku IDZIEMY wywiad z bp Solarczykiem: „Jak być z młodzieżą? A w GOŚCIU NIEDZIELNYM o św. Teresie z Lisieux, a już za tydzień dodatek do GOŚCIA NIEDZIELNEGO w formie pięknego filmu „Sprawa Chrystusa”.