XXXII Niedziela zwykła – 6 listopada 2016

• W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności

śp. Elżbieta Fruba l. 83 z Dobrzyńca

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Serdecznie dziękujemy za ofiary na rzecz kościoła.
  • W najbliższy piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości –  msze święte o 8.00 i o 10.00. O 10.00 msza za Ojczyznę z udziałem pocztów sztandarowych. Pamiętajmy o wywieszeniu flag tego dnia.

Tego dnia zapraszamy też na III Rowerowy Rajd Niepodległości ojców z dziećmi. Zapisów można dokonywać w zakrystii. Tego dnia Ks. Arcbp Henryk Hoser SAC, Biskup Warszawsko-Praski, udziela wiernym Diecezji na dzień 11 listopada dyspensy od nakazanej w piątki wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

• 12 listopada w sobotę przypada 2 rocznica śmierci śp. Ks. Kazimierza Rybaka – msza święta w jego intencji odprawiona zostanie w sobotę o 7.30.
  • W następną niedzielę 13 listopada o 17.00 – spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania.
  • 19 listopada planowany jest wyjazd do Łagiewnik na uroczystość Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który zwieńczy obchody Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski. Prosimy o zapisywanie się chętnych w zakrystii. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób – wyjazd będzie mógł być zorganizowany. Wówczas o wyjeździe wszyscy chętni zostaną powiadomieni telefonicznie.
  • Można składać również intencje za zmarłe Mamy na roratnią zbiorową mszę gregoriańską (rozpocznie się 21.11).
  • Plan wizyty duszpasterskiej widoczny jest w osobnym ogłoszeniu pt: plan wizyty duszpasterskiej 2016.