Posługa w Parafii

8:00, 10:00, 11:30, 12:45 (poza VII i VIII), 18:00
  • Dni powszednie
    7:30 poniedziałki-wtorki-czwartki-piątki
    7:30 i 8:00 w soboty (w I soboty miesiąca po różańcu czyli ok 8:45)
    7:30 i 18:00 w środy

W miesiącach V, VI i X  dodatkowo msza o 18:00 – poniedziałek – piątek

W miesiącu XII w czasie Adwentu – Roraty 6:45 – poniedziałek-piątek

Spowiedź w dni powszednie przed mszą św., w niedziele podczas mszy św.

Adoracje Najświętszego Sakramentu

• I piątek miesiąca 8:00-21:00
  • III środa miesiąca 19:00-20:00

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy 2022

• styczeń
    O wychowanie do braterstwa
    Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która
    rodzi się z bycia braćmi.
  • luty
    Za zakonnice i osoby konsekrowane
    Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.
  • marzec
    O chrześcijańską odpowiedź na wyzwania bioetyczne
    Módlmy się, abyśmy my, chrześcijanie, w obliczu nowych wyzwań bioetycznych wspierali zawsze ochronę życia modlitwą i działaniami społecznymi.
  • kwiecień
    Za pracowników służby zdrowia
    Módlmy się, aby zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty.
  • maj
    O wiarę dla młodych
    Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.
  • czerwiec
    Za rodziny
    Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.
  • lipiec
    Za osoby starsze
    Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.
  • sierpień
    Za małych i średnich przedsiębiorców
    Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.
  • wrzesień
    O zniesienie kary śmierci
    Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.
  • październik
    O Kościół otwarty na wszystkich
    Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.
  • listopad
    Za dzieci, które cierpią
    Módlmy się, aby dzieci, które cierpią ‐ te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty ‐ miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.
  • grudzień
    Za organizacje wolontariatu
    Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.

Parafialne intencje 2022

• styczeń
    Za naszą parafię, aby czas modlitwy podczas mszy świętych „ kolędowych” przynosił owoce Bożego błogosławieństwa dla naszych domów.
  • luty
    Módlmy się za Mniszki klasztoru benedyktynek od nieustającej adoracji Najświętszego Sakramentu w Warszawie, które wspierają modlitewnie naszą wspólnotę parafialną.
  • marzec
    Od powietrza, głodu, ognia i wojny. Wybaw nas Panie! Prośmy o pokój w Ukrainie.
  • kwiecień
    Przez Niepokalane Serce Maryi, prośmy o pokój w Ukrainie.
  • maj
    O łaskę głębokiej wiary dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Św. oraz dla ich rodzin, aby Jezus był dla nich drogowskazem na drogach życia.
  • czerwiec
    Módlmy się w intencji błogosławionego i owocnego czasu przygotowania i przeżycia VII wieczoru Uwielbienia w naszej parafii.
  • lipiec
  • sierpień