Posługa w Parafii

• Niedziele i święta: 8:00, 10:00, 11:30, 12:45 (poza VII i VIII), 18:00
  • Dni powszednie
    7:30 poniedziałki-wtorki-czwartki-piątki
    7:30 i 8:00 w soboty (w I soboty miesiąca po różańcu czyli ok 8:45)
    7:30 i 18:00 w środy

Dodatkowo

• 18:00 poniedziałek – piątek
    (w miesiącach V, VI i X)

• w dni powszednie przed mszą św.,
  • w niedziele podczas mszy św.

Adoracje Najświętszego Sakramentu

• I piątek miesiąca 8:00-21:00
  • III środa miesiąca 19:00-20:00

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy

• styczeń 2019
    intencja ewangelizacyjna:
    Za ludzi młodych, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej, aby naśladując Maryję, odpowiadali na powołanie Pana, by przekazywać światu radość płynącą z Ewangelii.

• luty 2019
    intencja ogólna:
    O wielkoduszne przyjmowanie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy

• marzec 2019
    intencja ewangelizacyjna:
    Za wspólnoty chrześcijańskie, zwłaszcza te, które są prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa i aby ich prawa były uznawane.

Parafialne intencje Kół Różańcowych 2019

• styczeń

Za naszą parafię, aby czas wizyty duszpasterskiej przynosił owoce Bożego błogosławieństwa dla naszych domów.

• luty

Modlitwa dziękczynna za kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii. Dla zmarłych o radość przebywania z Najwyższym Kapłanem, a dla żyjących o świętość kapłaństwa.

Intencja z racji przypadającej w tym miesiącu drugiej rocznicy śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa Krzesińskiego. – 22 lutego.

• marzec

O błogosławione owoce okresu Wielkiego Postu. Niech jak najliczniejsze serca naszych parafian otworzą się na Miłość, która oddała za nas życie na krzyżu. O jak najliczniejszy udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Niech w tym okresie jeszcze bliższe staną się nam: modlitwa, post i jałmużna.