II Niedziela Zwykła – 20.01.2019

• Bóg zapłać mieszkańcom ulic Napoleońskiej i Sosnowej oraz mieszkańcom wsi Lipowo i Rzakta za przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Panom Sołtysom Stanisławowi Smolakowi i Zbigniewowi Mnichowi oraz kierowcom: Januszowi Gawrońskiemu, Leszkowi Bąkowi, Romanowi Wasilewskiemu, pani Alicji Lejman, Annie Książek, Zdzisławowi Żurawskiemu, Donatowi Adamczykowi.

• Dziś spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania o 19.00.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 27 stycznia po mszy o 12.45, a następnie spotykamy się tradycyjnie na wspólnej grochówce. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych.

• W niedzielę 27 stycznia po mszy o 18.00 spotkanie przed-pielgrzymkowe z księdzem przewodnikiem, przed wyjazdem do Ziemi Świętej. Prosimy o dokonywanie końcowych wpłat.

• Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy w minionym tygodniu przekazali swoje dary na tablice pamiątkową ks. Proboszcza Krzysztofa.

• Zapraszamy na V Góreckie kolędowanie, które zostało przesunięte ze względu na żałobę narodową, na poniedziałek 21 stycznia na godz. 18.30 w OSP w Górkach.

• Zapraszamy młodzież na wyjazd do świątyni Opatrzności Bożej na wydarzenie „Panama w Warszawie. Zapisy w zakrystii.

• W tygodniku IDZIEMY: wywiad z naszym Biskupem Romualdem Kamińskim – rok po ingresie do diecezji, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Obrazek z modlitwą wnuka za dziadków, a za tydzień dodatek w formie filmu „Bóg nie umarł II”.

• Plan wizyty duszpasterskiej:

21.01 poniedziałek od 16.30 do Państwa Grzelaków – 1 ksiądz oraz Popławy w Rzakcie 2 ksiądz

22.01 wtorek od 16.30 Wawrzyniecka od organistówki do nr 109A – 2 księży, jeden od organistówki, drugi od Glinianki II

23.01 środa 18.00 msza św. nowennowa, 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego

24.01 czwartek od 16.30  ulice Łąkowa i Mostów 2 księży -jeden ksiądz od rzeki Świder, drugi ksiądz od strony Glinianki

25.01 piątek – wizyty indywidualne na zaproszenie

26.01 sobota od 10.00 Czarnówka 3 księży

Zwracamy się z prośbą o pomoc w transporcie.