OGŁOSZENIA PARAFIALNE
• W czwartek przypada święto św. Stanisława Kostki.
• Bóg zapłać za wspólny czas i świadectwo wiary uczestnikom IX Ogólnopolskiego spotkania dzieci w Niepokalanowie.
• W przyszłą niedzielę 21 września o godzinie 16.00 Bractwo Słowa Bożego zaprasza na kolejne otwarte Glinieckie Spotkanie Biblijne. Spotkanie to odbędzie się w „Organistówce”. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się święto Sójki Glinieckiej w Centrum Aktywności Lokalnej w Gliniance.
• Powakacyjne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w niedzielę 28 września o godz. 19.00.
• Parafia i Oddział Terenowy Bractwa Słowa Bożego ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych pt. „Malowane Historie Biblijne”.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej naszej parafii oraz u pań Katechetek w szkołach w Gliniance i Górkach.
Termin złożenia prac do pań katechetek lub do zakrystii upływa 20 września.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 września podczas III Niedzieli Biblijnej po mszy św. o godzinie 11.30. Zachęcamy dzieci do udziału.
• Na stoliku z prasą:
IDZIEMY: “Intuicja krzyża” – sens zapowiedzi krzyża znajdujących się na kartach Starego Testamentu wyjaśnia prof. Waldemar Chrostowski w wywiadzie Ireny Świerdzewskiej
GOŚĆ NIEDZIELNY: Czas szukania rozwiązań – Szymon BABUCHOWSKI pyta ks. dr. Jana Frąckowiaka o wyzwania, stojące przed seminariami duchownymi w zmieniającym się świecie