XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł

śp Marek Kobza l.42 z Dobrzyńca

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• W naszym kościele w kaplicy bocznej zostało stworzone miejsce, w którym zostały wystawione relikwie: św. Jana Pawła II, św. Faustyny, błog. ks Jerzego Popiełuszki i błog. Karoliny Kózkówny. Po mszy św. zapraszamy do nawiedzenia.

• W przyszłą niedzielę 20.06 o godz. 19.00, zapraszamy na kolejne spotkanie kandydatów do Bierzmowana.

• Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na kapłanów studiujących z naszej diecezji.

• W tygodniku IDZIEMY: „ Kondycja Kościoła w Polsce, w GOŚCIU NIEDZIELNYM 14 czerwca Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady, obchodzony w rocznicę przybycia pierwszego masowego transportu więźniów do KL Auschwitz.