XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023

• Zakończyliśmy prace na cmentarzu parafialnym związane z nowym ogrodzeniem, którego długość wyniosła 178 mb. Jednocześnie ze współpracy parafii z naszą Gminą i Panem Wójtem Januszem Budnym, powstał parking przy cmentarzu o powierzchni 610 m2.
  • Dziś:
    – odbywa się zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce. Jest to parafia prowadzona przez naszą diecezję.
    – o godz. 16.00 zapraszamy na nasze ostatnie – przed wakacjami – spotkanie biblijne, które odbędzie się w „Organistówce”. Na stoliku z prasą znajdują się jeszcze materiały wprowadzające, które także można pobrać z naszej strony w serwisie społecznościowym Facebook. Z okazji zakończenia pierwszego roku formacyjnego do naszej parafii wpłynął list o. prof. dr. hab. Waldemara Linke CP, który zapoczątkował nasze Glinieckie Spotkania Biblijne. List jest dostępny na stronie internetowej parafii oraz naszym Facebooku.
    – o godz. 19.00, kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.W czwartek o godz. 18.30 w Woli Karczewskiej odbędą się wybory nowego sołtysa.
  • W piątek msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona o godz. 9.30, będzie też okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi.
    Natomiast o godz. 18.00 msza św. zbiorowa z okazji Dnia Ojca. Tego dnia będziemy pamiętali w modlitwie o naszym bp. Romualdzie z okazji 18 rocznicy święceń biskupich.
  • W sobotę przypada Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    Tego dnia wyruszamy z LSO i Scholą młodzieżową na nasz wakacyjny wyjazd na Podlasie. Zatrzymamy się w Kodniu, przy sanktuarium Matki Bożej. Polecamy się modlitwie.
  • Zapraszamy na koleją edycję Strefy Mocy, prowadzoną przez Witka Wilka. Od 25 czerwca w Otwocku. Szczegóły na ulotkach i plakacie w gablocie.
  • Na stoliku z prasą:
    IDZIEMY: Charyzmatyk z Australii
    GOŚĆ NIEDZIELNY: O kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa
    MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z dodatkiem w formie mapy Polski z ciekawymi miejscami do odwiedzenia w wakacje.