XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • W zakrystii przyjmowane są Wypominki roczne i jednorazowe za naszych zmarłych. Na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

Wypominki roczne za naszych zmarłych, za których modlimy się w każdy I piątek miesiąca na porannej mszy św., następnie są wyczytywane imiona i nazwiska naszych bliskich.

Wypominki jednorazowe za naszych zmarłych są odczytywane o 11.30 przed mszą św. na cmentarzu sprawowaną w intencji zmarłych 1 listopada oraz 2 listopada po mszy św. o godz. 10.00 wraz z różańcem.

 

  • Dzisiejsza niedziela to tzw. Niedziela Statystyczna, kiedy odbywa się liczenie wiernych.

 

  • Dzisiaj o godz. 12.45 na mszy św., odbędzie się spotkanie grupy pielgrzymkowej Biało-Złoto-Fioletowej i następnie agapa w Organistówce.

 

  • Za tydzień o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, które potrwa do 20.30.

 

  • W sobotę przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Tego dnia szczególnie pamiętajmy w modlitwie o naszym Panu kościelnym Tadeuszu, za którego zostanie odprawiona msza św. o godz. 7.30.

 

  • Wspólnota Oblubienica Ducha Świętego serdecznie zaprasza do włączenia się w akcje zdobienia pierniczków, która jest formą pomocy dla Domowego Hospicjum Promyczek. Pierniczki wypiekane są przez piekarnię Wanda. Będziemy zaopatrzeni w niezbędne narzędzia do dekoracji. Zapraszamy wszystkich chętnych, również dzieci, 8 listopada 2023 roku po mszy św. wieczornej na godzinę 19.00 do Malcanowa, ul. Kotliny 1.

 

  • Osoby prowadzące handel przy naszym cmentarzu w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem w sprawie rezerwacji miejsc.

 

  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Boga Ojca

śp. Stanisław Zagrabski l.86 z Rzakty

śp. Stanisław Ignaciuk l.68 z Rzakty

śp. Marian Duszyński l.65 z Lipowa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Amen

 

  • Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Niedziela misyjna.

GOŚĆ NIEDZIELNY: Kościół w Ewangelii św. Marka.

MAŁY GOŚĆ DLA NAJMŁODSZYCH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image