XXXI Niedziela Zwykła – 5.11.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • W dniu 11 listopada msze święte o godzinie 8:00, 10:00 oraz 18:00.

 

  • Dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie o godz. 19.00.

 

  • Wspólnota Oblubienica Ducha Świętego serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję zdobienia pierniczków, która jest formą pomocy dla Domowego Hospicjum Promyczek.

Pierniczki wypiekane są przez piekarnię Wanda. Będziemy zaopatrzeni w niezbędne narzędzia do dekoracji. Zapraszamy wszystkich chętnych, również dzieci, 8 listopada 2023 roku po mszy świętej wieczornej na godzinę 19 do Malcanowa, ul. Kotliny 1. Informacje na plakacie.

 

  • Zapraszamy w dniu 11 listopada, na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz jubileusz 85-lecia Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance i 35-lecia nadania imienia szkole.

Uroczystości rozpoczniemy o godz. 10.00 mszą św. za Ojczyznę sprawowaną przez ks. Infułata Lucjana Święczkowskiego. Po Eucharystii udamy się przed pomnik Armii Krajowej i smoleński aby złożyć wieńce i zapalić znicze. Przynosimy białe i czerwone znicze. Następnie udamy się na dalszą część uroczystości do szkoły. Delegacje chcące złożyć wieńce prosimy o wcześniejsze poinformowanie.

 

  • Gorąco zapraszamy Was wszystkich najdrożsi Parafianie na wspólne świętowanie (przedstawicieli służb mundurowych, naszych sołtysów, radnych, Koła Gospodyń Wiejskich)

 

  • Prasa katolicka:

IDZIEMY: Wspomnienie śp. Wandy Półtawskiej

GOŚĆ NIEDZIELNY: Teologia na uniwersytetach

W zakrystii u Pana Tadeusza, trwają zapisy na prenumeratę miesięcznika formacyjnego „RÓŻANIEC”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image