Doświadczenie miłości Boga

Chciałabym się podzielić tym, co przeżyłam i czego doświadczyłam podczas rekolekcji

,, Niech zstąpi Duch Twój”. Spotkaniu towarzyszyły relikwie znanego na całym świecie kapucyna z Pietrelciny św. ojca Pio oraz kilku innych świętych a także figura Matki Boskiej Fatimskiej.

Rekolekcje prowadzone były przez ojców – Antonello Cadeddu i Enrique Porcu – z modlitwą o wylanie Darów Ducha Świętego przed Najświętszym Sakramentem.

W czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu oddalam Bogu wszystkie moje problemy, trudności osobiste, to, z czym borykam się na co dzień.

Zawsze myślałam, że jestem za mało kochana, tęskniłam za miłością. Bóg był blisko mnie, ale pragnęłam naprawdę poczuć jego miłość.

Podczas Mszy ojciec Antonello, przywołując postać św. ojca Pio, mówił:,,Czy czujecie zapach fiołków ? Jeśli tak, to niech zstąpi Duch Twój”…

Popatrzyłam na koleżankę, która stała obok, zapytałam, czy czuje zapach fiołków, ale ona odpowiedziała, że nic nie czuje. Zapach był tak intensywny, niezwykła woń upoiła moje zmysły. Z każdą chwilą zapach stawał się coraz intensywniejszy. W końcu poczułam, że jest mi słabo i upadlam na ziemię – miałam spoczynek w Duchu Świętym. Zaczęłam płakać i przepraszać Boga za moje grzechy i słabości. Jednocześnie dziękując Panu za wszystko, czym mnie obdarował.

Zapach ukoił mnie i w tym momencie Bóg mnie dotknął, uzdrowił moje zranione serce, dał radość i miłość. Przytulił mnie, jakbym była jego najukochańszym dzieckiem.

Teraz już wiem, że idąc za Jezusem będę żyła wiecznie. Mimo codziennych problemów, cierpień, Bóg jest zawsze ze mną, kocha mnie i tuli w swych objęciach. Mogę powierzyć mu wszystkie moje sprawy.

Dziękuję Bogu za moje uzdrowienie duchowe, za miłość, jaką mnie obdarował i pokój serca.

Dzięki niemu mam siłę, żeby żyć i cieszyć się życiem.

Chwała Panu.

Komentarz do “Doświadczenie miłości Boga

  • 30 czerwca 2021 o 16:24
    Permalink

    Jesteś umiłowaną córką Króla, który ma w Tobie upodobanie, Jemu dzięki i chwała!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image