XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

ś.p. Mieczysław Zawada z Górek.

Msza pogrzebowa we wtorek o godz. 11.00.

• Czas na podziękowania za czas Wieczoru Uwielbienia i 3 dni spotkań rekolekcyjnych.

– Podziękowania kierujemy do straży pożarnej, kół różańcowych i osób indywidualnych. Dziękujemy  paniom, które piekły ciasta, naszej młodzieży za włączenie się w wolontariat, panom za pilnowanie sceny, wszystkim którzy włączyli się w organizację i Naszej Ekipie, która stworzyła ten Wieczór i nad nim czuwa od początku, ludziom oddanym Bogu i parafii.

– Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy przez swoje modlitwy i dary finansowe wspierają to dzieło.

– Podziękowania dla przedstawicieli wsi Wola Karczewska, Rzakta, Górki i Glinianka za przygotowanie ołtarzy. Te słowa kierujemy do tych, którzy konkretnie dali cos z siebie: swój czas, zaangażowanie, a wszystko to na chwałę Pana.

– Dziękujemy ludziom dobrej woli za pomalowanie płotu przy organistówce, wypielęgnowanie ogrodu przy plebanii, pomalowanie stojaków na rowery.

• Ks. Abp Jan Pawłowski napisał do nas: Pozdrawiamy serdecznie z Watykanu. Dziękujemy ogromnie za wszystko. To było doprawdy niezwykłe przeżycie. Wraz z ks. Danielem szczerze mówimy Bóg zapłać.
  • Trwa Oktawa Bożego Ciała. Po mszy wieczornej Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. W czwartek po mszy o 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła kończąca ten czas. Zapraszamy asystę.
  • Dzisiaj po mszach zbiórka do puszek na kapłanów posługujących i uczących się za granicą.
  • Dokonujemy wpłat za rekolekcje „Jezus na Stadionie”.
  • W piątek zakończenie roku szkolnego. O godz. 9.30 msza dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców dziękczynna za czas nauki podczas roku szkolnego.
  • Wróciła  po renowacji do parafii puszka do przechowywania Najświętszego Sakramentu. Była poddana złoceniu i posrebrzeniu.