Grupa Biało-Złota zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę

Już 5 sierpnia 2019 r. grupa Biało – Złota wyruszy wraz z XXXIX Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną na pątniczy szlak prowadzący do Jasnogórskiego Sanktuarium

W tym roku będziemy pielgrzymować pod hasłem „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”

Biało – Złota jest jedną z grup WAPM. Znaczna część wiernych pielgrzymów naszej grupy pochodzi z okolic Mińska Mazowieckiego, Glinianki, Otwocka. Panująca w grupie atmosfera jest przyjazna zarówno dla młodzieży, jak i dla osób starszych; zawsze można liczyć na braterską pomoc, a radosny śpiew i gorliwa modlitwa pomagają przetrwać trud 10-dniowego pielgrzymowania.

ZAPISY:

W Mińsku Mazowieckim zapisy odbędą się 4 sierpnia (niedziela) od 10.00 do 12.00 przy okazji zdawania bagażu, na parkingu przy kościele św. Antoniego.

W parafii św Wawrzyńca w Gliniance 4 sierpnia (niedziela) od 13.00 do 14.00.

Istnieje także możliwość zapisania się w kościele św. Anny w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 68) – tutaj zapisy będą się odbywać 2-4 sierpnia w godz. 9:00-19:30.

Konieczna jest wstępna rejestracja na stronie: e-wapm.pl.

Wpisowe wynosi 100 zł +5 zł śpiewnik (ten sam co rok temu, zatem kto ma, niech weźmie). Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienie ze sobą zgody Rodziców umożliwiającej wzięcie udziału w pielgrzymce. Wzór dokumentu do pobrania z strony: http://www.wapm.waw.pl.

BAGAŻ:

Bagaż będzie można zdać 4 sierpnia przy parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim w godz. 10:00-12:00 i w Gliniance od 13.00 do 14.00.

Istnieje również możliwość zdania bagażu na Placu Teatralnym w Warszawie 4.08 od godz 17.00 i 5.08  do godz. 5:30, czyli do momentu rozpoczęcia Mszy św. w kościele św. Anny.

Opłata za bagaż wynosi 70 zł. Przy oddaniu bagażu należy mieć Kartę Pielgrzyma, którą otrzymujemy po zapisaniu się do grupy!

DOJAZD DO WARSZAWY (5 sierpnia.):

4:00 z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim, 4.30 z parafii św Wawrzyńca w Gliniance. Cena biletu: 15 zł.

Powrót z Częstochowy autokarem 14 sierpnia. Wyjazd godz 16.00. Cena biletu 50 zł

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to koniecznie zajrzyj na  na FB biało-złota WAPM

Wszelkich wskazówek i rad będziemy udzielać także w trakcie zapisów.

Nie zastanawiaj się długo! Ruszaj z Biało-Złotą do tronu Jasnogórskiej Matki!

Do zobaczenia na szlaku! Służby grupy Biało–Złotej wraz z księdzem Piotrem Błażejczykiem – bratem przewodnikiem

(tel 881 735 553) dzwoń do skutku