I Niedziela Adwentu 30.11.2014

• Składamy podziękowanie Pani Krystynie Witkowskiej za przygotowany wieniec adwentowy
  • Od poniedziałku 01.12.2014 rozpoczynamy poranne Roraty na które zapraszamy codziennie o 6:45 z lampionami. Po Roratach wszystkie dzieci zaproszone są na śniadanie w organistówce. Dla osób, które wezmą udział we wszystkich roratach i zbiorą wszystkie rozdawane karteczki odbędzie się losowanie atrakcyjnej nagrody!
  • W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca – zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 6:45 oraz 17:00. Po wieczornej Mszy świętej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź o godzinie 6:30 oraz 16:30.
  • W Pierwszą Sobotę Miesiąca Msza święta o godzinie 7:30 (zapraszamy szczególnie wszystkich członków Kół Różańcowych naszej parafii).
  • Wizyta Duszpasterska:
    • sobota 6.12.2014 dwóch księży w Kopkach (od 9:30), jeden ksiądz na na ulicy Jeździeckiej i Uroczej (od 10:30)
    • sobota 13.12.2014 Glinianka II i ulica Wawrzyniecka.
  • W Kancelarii można już nabyć opłatki – zapraszamy po każdej Mszy świętej.
  • Organizowana jest akcja „Uratuj Organistę”. Jej celem jest stworzenie chóru parafialnego, który będzie w stanie stanąć w szranki z innymi chórami naszej diecezji. Powstanie takiego chóru jest jednym z warunków zatrudnienia naszego organisty dlatego zachęcamy do wsparcia swoim głosem naszego chóru.