I Niedziela Wielkiego Postu – 14 lutego 2016

• Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Nabożeństwa Wielkopostne:

– Gorzkie Żale – niedziele po mszy św. o 10.00

– Droga Krzyżowa – piątek o 17.30 i 19.00

• Od najbliższej środy wznawiamy odprawianie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Dzisiaj po wszystkich mszach świętych zbierane były ofiary na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych.
  • Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Krakowa-Łagiewnik 5.03 prosimy aby od przyszłej niedzieli dokonywać wpłat na pielgrzymkę (koszt 70 zł). Jeżeli są jeszcze chętni, którzy się nie zapisali – można dopisywać się na pielgrzymkę na drugi autokar.
  • W związku z zawaleniem się części muru okalającego teren kościoła rozpatrywane są możliwości jego remontu. W zależności od wielkości zebranych środków finansowych  w okolicach Wielkanocy zostanie podjęta decyzja o sposobie naprawy.
  • Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w nd. 28 lutego o godz. 17.00.