II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 5.01.2020

• Z naszej wspólnoty odszedł

śp. Janusz Gradowski l.82 (pogrzeb w sobotę o godz. 11.00)

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w układzie niedzielnym. Tego dnia na mszach, odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Dochód z ich rozprowadzenia przeznaczony jest na fundusz LSO. Po mszy o 11.30 odbędzie się losowanie nagród dla dzieci za wytrwały udział w Roratach. Taca będzie przeznaczona na misje.

• Za tydzień przypada Niedziela Chrztu Pańskiego. Tego dnia zapraszam na spotkanie opłatkowe dla LSO po mszy o godz.11.30. Drogie mamy prosimy o pomoc w części kulinarnej 😊

07.01 wtorek od 16.30 ulice Podzamcze i Poprzeczna jeden ksiądz oraz ulice Partyzantów i Dobra – drugi ksiądz

08.01 środa. msza św. nowennowa o godz. 18.00 i o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego.

09.01 czwartek od 16.30 ulica Wrzosowa 2 księży – jeden od szkoły, a drugi od Celinowa

10.01. piątek od 16.30 ulica Cedrowa, Radosna 1 ksiądz oraz ulica Szkolna 1 ksiądz,

11.01 sobota od 10.15 Wola Karczewska od szosy Lubelskiej do mostu oraz osiedle Wedla 1 ksiądz, drugi  ksiądz od mostu w stronę centrum, trzeci ksiądz od końca ulicy Doliny Świdra w stronę centrum, czwarty ksiądz zacznie od ulicy Choiny, następnie uda się pod Wolę Ducką i będzie wracał ulicą Leszczyny.

• Bóg zapłać za czas wspólnej modlitwy, spotkania, jak również za Wasze ofiary. Bóg zapłać mieszkańcom Lipowa i Glinianki. Dziękujemy sołtysom za koordynację, a za możliwość dotarciado odwiedzanych domów: Panu Janowi Sutemu, Robertowi Sochackiemu, Piotrowi Chlabiczowi, Pawłowi Cap.

• Zapraszamy na VI Góreckie Kolędowanie 11 stycznia w sobotę o godz. 18.00 w OSP Górki.

• Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 26 stycznia o 19.00. Osoby, które były chrzczone w innej parafii proszone są o dostarczenie metryk chrztu.

• Za tydzień odbędzie się zbiórka na pomoc dla Państwa Piotrowskich, poszkodowanych w pożarze w Rzakcie.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 26 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych 😊

• W tygodniku IDZIEMY „Prowadzeni przez Gwiazdę”, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM „Słowo ma moc” – świadectwa nawróceń.