II Niedziela Wielkanocna 12.04.2015 – Niedziela Miłosierdzia Bożego.

OGŁOSZNIA PARAFIALNE

• W ostatnim przedświątecznym czasie odeszli do wieczności

– śp. Ryszard Baran z Dobrzyńca l. 53
– śp. Genowefa Zawada l. 90 z Górek
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na koncert uwielbienia, które zbierane były po dzisiejszych Mszach Świętych. Baloniki, które dzisiaj otrzymaliśmy będziemy pompowali podczas koncertu Arki Noego i puszczali w niebo jako znak naszej modlitwy do Boga.
  • Dzisiaj rozpoczynamy nawiedzanie rodzin przez obraz Miłosierdzia Bożego i relikwie św. Jana Pawła II. Peregrynacja rozpocznie się od wsi Górki. Nawiedzenie to ma bardzo osobisty charakter. Przywitajmy Obraz i Relikwie w naszych Rodzinach powierzając Bożemu Miłosierdziu nasze radości, troski oraz nadzieje.
  • W sobotę 25 kwietnia, w Sanktuarium Matki Bożej Swojczowskiej w Otwocku (Parafia św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1 Otwock), odbędzie się III Diecezjalny Zjazd Kół Żywego Różańca – doroczne spotkanie Wspólnot Żywego Różańca naszej diecezji.

Hasłem naszej modlitwy będzie zaproszenie:„Wynagradzajmy Niepokalanemu Sercu Maryi”

Program:

9:30   – Powitanie,
10:00 – Konferencja – ks. Krzysztof Czapla SAC,
10:30 – Różaniec,
11:15 – Msza Święta pod przewodnictwem ks. Bp. Marka Solarczyka,
12:30 – Świadectwa członków Żywego Różańca oraz zawierzenie wspólnot różańcowych diecezji Matce Bożej Swojczowskiej,
13:00 – Koncert „Kapeli znad Baryczy”,
14:00 – agapa,
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Zapisy prowadzi Pani A. Rokicka 666-047-303.