II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2017

• Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego – o 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego – Koronka do MB i dodatkowa msza święta w intencjach zbiorowych. Za pobożne odmówienie dzisiaj Koronki w świątyni przed Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.
  • Po mszy o 18.00 Obraz Miłosierdzia Bożego będzie kontynuował nawiedzanie rodzin, zostało kilka domów w Czarnówce, a potem Gliniankę od strony Bolesławowa.
  • W poniedziałek 24.04 o 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w budynku naszego gimnazjum (ok 2h). Jest to bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, tzw. kurs Alfa. Spotkania będą się odbywały w naszym gimnazjum przez kolejnych 8 poniedziałków od 18.30 do ok 20.00. Prosimy młodzież, która już brała udział w poprzednich edycjach tego kursu o włączenie się w tę edycję jako animatorzy.
  • W związku z Rokiem Matki jaki przeżywamy w naszej parafii oraz w związku z przygotowaniami duchowymi do Koronacji Matki Bożej Glinieckiej organizowana jest pielgrzymka 2 dniowa „Śladami Matki” – w dniach 20-21 maja 2017 (sobota i niedziela) – Gietrzwałd, Święta Lipka, Stoczek Klasztorny, Gdańsk, Matemblewo. Bliższe informacje na plakatach.
  • Ministranci jadący na wyjazd ministrantów w okolice Augustowa w dniach 1-2 maja mają zbiórkę 1 maja na mszy o 8.00. Zaraz po mszy ruszamy. Prosimy o dostarczenie zgód na wyjazd.
  • Dzisiaj o 17.00 pierwsza próba da Scholi Parafialnej – zapraszamy.