II Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2016

• Fakt zniszczenia ogrodzenia został zgłoszony do konserwatora zabytków, czekamy na wizję lokalną i opinię w/s remontu. Składamy podziękowania darczyńcy za przekazanie środków fin. na remont ogrodzenia.
  • Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
    • Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o 10.00
    • Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i 19.00
  • W środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W najbliższą niedzielę o 17.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  • Wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Krakowa-Łagiewnik 5.03 prosimy o potwierdzanie wyjazdu u ks. Piotra.
  • W najbliższą sobotę 27.02 zapraszamy na wyjazd na film o św. Bernadetcie. Zapisy u ks. Piotra.
  • W tym roku planujemy zorganizować 3 Koncert Uwielbienia w Boże Ciało. Prosimy o modlitwę w tej intencji. Zapraszamy również młodzież i dorosłych do włączenia się jako wolontariusze w organizację tego wydarzenia. Młodzież prosimy o zgłaszanie się do ks. Piotra i p. Marty, dorośli – w zakrystii.
  • W Niedzielę Palmową Rada Duszpasterska organizuje Wielki Kiermasz Świąteczny. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w palmy, baranka, stroiki, przysmaki świąteczne. Prosimy o włączenie się również w to wydarzenie (można przygotować produkty do sprzedania) – cały dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na organizację Wieczoru Uwielbienia 2016.