II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca

– rano – o 7.30 msza św. wypominkowa wraz ze spowiedzią

– po południu – od 17.00 spowiedź,

– o 17.15 Droga Krzyżowa dla dzieci,

– o 18.00 msza,

– o 19.00 Droga Krzyżowa i Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą zakończona Apelem Jasnogórskim o 21.00.

pierwsza sobota miesiąca – nasze Wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB

– o 7.30 – msza św. z komunią św. wynagradzającą, po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec wraz z 15 minutowym rozważaniem tajemnic różańcowych.

• Od czwartku 22.02 (1 rocznica śmierci) rozpoczęła się Msza św. Gregoriańska za śp. ks. Proboszcza Krzysztofa Krzesińskiego, rozpiska umieszczona jest w kruchcie kościoła oraz na stronie parafialnej. A dzisiaj po mszach zapraszamy na wspomnienia z Jego 10 letniej posługi w naszej parafii, zatrzymując się nad zdjęciami, które uwieczniły ten wspólny czas.

• Zapraszamy na Gorzkie Żale w niedzielę po mszy św. o 10.00.

• Nasza parafia otrzymała jako dar dziękczynny za otrzymane łaski nową monstrancję. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.

• W tygodniku Idziemy: „Co niszczy autorytet Kościoła” pisze o. Jacek Salij, a w Gościu Niedzielnym: ciąg dalszy cyklu: „Wielki Post ze św. Ojcem Pio”. Pierwsza odsłona cyklu wielkopostnego poświęcona była spowiedzi. W aktualnym numerze „Modlitwa” – o. Pio: „…modlitwa to najlepsza broń i klucz do serca Boga”. Mały Gość z obrazkiem św. Ojca Pio i radami jak dobrze się spowiadać.

• Pd chórem znajdują się ulotki z nr KRS do przekazania 1% podatku, dzięki któremu możemy pomóc naszej małej parafiance Hani w walce z chorobą.

• GOK zaprasza  4 marca o 18.00 do udziału w Koncercie Charytatywnym, który organizowany jest dla Rysia Nawrockiego – 5  letniego mieszkańca Gminy Wiązowna. W koncercie bierze udział m. in. Grzegorz Turnau, który postanowił wesprzeć małego Wojownika. Szczegółowe informacje na stronie GOK -u w Wiązownie.

• Również 4 marca będzie się odbywał Pólmaraton Wiązowski, zapraszamy do wzięcia udziału i przypominamy o zamknięciu ruchu na czas jego trwania min. w Gliniance. Bliższe informacje na stronie : www.wiazownapolmaraton.pl.