II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

• Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Jutrznie – w poniedziałki i czwartki o 7:00, prowadzą skauci

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w piątki o godz. 17.30 dla dzieci, o 19.00 dla dorosłych

Gorzkie Żale – w niedzielę po mszy św. o 10.00.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy czwartek miesiąca

– o godz. 7.30 msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii, oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z nasza parafią. Godzina Święta od 23.00 do północy, nasz nocna adoracja w ciszy z Jezusem Eucharystycznym, według objawień św. Małgorzaty Alacoque.

pierwszy piątek miesiąca

– o 7.30 – msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią

– od 17.00 – spowiedź św.

– o 18.00- msza św.

– 8.00-21.00 – całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna, na którą się zapisujemy dla zapewnienia ciągłości adoracji. Czuwanie miedzy 19.00 a 21.00 w formie prowadzonej.

Tego dnia ksiądz uda się z Sakramentami św. do chorych.

pierwsza sobota miesiąca

Czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.

– o 7.30 msza św.

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

Jest już do odebrania nowy nr. miesięcznika formacyjnego „ Różaniec”

• W niedzielę 7 marca po mszy o godz.11.30 w organistówce odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które śpiewają i chcą śpiewać w scholii parafialnej.

• W niedzielę 7 marca o godz. 19.00 spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Potrwa do 20.30.

• W piątek 26 lutego przypadały imieniny ks. Mirosława, a w najbliższy czwartek sa imieniny ks. Kazimierza, polecajmy Ich naszym modlitwom.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na dzieła misyjne „Ad gentes”

• W tygodniku IDZIEMY: trwamy w cyklu poświęconym św. św. Józefowi – artykuł „Znak św. Józefa”. GOŚĆ NIEDZIELNY: 2 część rekolekcji wielkopostnych z Sługą Bożym ks. Franciszek Blachnickim.

• Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, zaprasza w przyszła niedzielę do odwiedzenia wystawy historycznej z okazji 158 rocznicy bitwy pod Porębami. Wystawa prezentująca historyczne ubrania i przedmioty będzie miała miejsce na placu przed kościołem.

• 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, uczcijmy pamięć o nich modlitwą w ich intencji.