II Niedziela Zwykła – 15.01.2023

• Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.45, odbędzie się XIV Kolędowanie Glinieckie a po nim agapa na świeżym powietrzu, przy pysznym bigosie 😊. Natomiast o godz. 16.00 w Organistówce odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Glinieckich wieczorków biblijnych”. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, którym bliskie jest Słowo Boże. Chcących czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu prosimy o pobranie materiału wprowadzającego, który znajduje się na stoliku z prasą.

• W piątek przypada 5 rocznica ingresu Pasterza Diecezji, bp Romualda Kamińskiego. Polecamy Go naszej modlitwie

• W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św., otrzymają modlitewniki.

• Plan Wizyty duszpasterskiej: całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń

16.01 poniedziałek od godz. 16.30 Rzakta ul. Przemysłowa, ul. Graniczna – 1 ksiądz, a drugi ks. w Gliniance II ul. Pogodna, Promienna, Marzeń, Wawrzyniecka od nr 77 do nr 71 po obu stronach ulicy.

17.01 wtorek od godz. 16.30 Glinianka II Jeden ksiądz zacznie od ul. Wesołej, a następnie Wawrzyniecką pozostałe numery a drugi  ksiądz zacznie od ul. Tęczowej i następnie uda się na ul. Wawrzyniecką.

18.01 środa msza św. nowennowa o godz. 18.00 i o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego.

19.01 czwartek od 16.30 Glinianka II, ul. Polna, Gołębia, Skowronka – 2 księży.

20.01 piątek od 16.30 Wola Karczewska, ul. Rutki, następnie od szosy Lubelskiej do mostu, oraz osiedle Wedla 1 ksiądz, Dobrzyniec 2 księży ul. Wawrzyniecka i Świderska

21.01 sobota
od 9.30 Dobrzyniec ul. Rekreacyjna, Łąkowa, Rudzienkowska, Brzozowa, Mostowa, Wierzbowa, Sosnowa, Kaktusowa.
od 10.00 Wola Karczewska 1 ksiądz ul. Doliny Świdra od Kruszówca, 2 ksiądz od mostu, 3 ksiądz ul. Leszczyny, Ogrodów, 4 ksiądz ul. Choiny, Rzeki,

• Na stoliku z prasą:

Ewangelia dla dzieci: zawiera: teksty Ewangelii na niedziele i święta całego roku, odnośniki do Pisma Świętego, ciekawe historie o Zuzi i Antku, pozwalające zrozumieć słowo Boże, oraz różnorodne zadania dla dzieci (labirynty, rebusy, krzyżówki, gry, kolorowanki) inspirowane Ewangelią.

IDZIEMY: Testament Benedykta XVI

GOŚĆ NIEDZIELNY: Ostatnia Droga Papieża Benedykta XVI

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły przed oblicze Boga Ojca:

śp. Jadwiga Walczak l. 95 z Górek

śp. Celina Cała l.85 z Siwianki – pogrzeb w poniedziałek o 10.00.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie , a światłość wiekuista niechaj im świeci.