II Niedziela Zwykła – 19.01.2020

• Z naszej wspólnoty odeszli

śp. Marianna Kloch l.83 z Dobrzyńca

śp. Łukasz Kąkol l.21 z Górek (pogrzeb w poniedziałek o 11.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• Plan Wizyty duszpasterskiej – kolędy, dostępny również na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń:

20.01 poniedziałek od godz. 16.30 do Państwa Grzelaków – 1 ksiądz

21.01 wtorek od 16.30 ul Łąkowa i Mostów 2 księży – jeden ksiądz zacznie od rzeki Świder, drugi od PGR

22.01. środa msza św. nowennowa o godz. 18.00 i o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego

23.01 czwartek zgłoszenia indywidualne

24.01 piątek zgłoszenie indywidualne

25.01  sobota od godz. 10.15 Kopki 3 księży oraz ulica Jeździecka w całości, te domy, które należą do parafii oraz Poręby 1 ksiądz

• Bóg zapłać za czas wspólnej modlitwy, spotkania, jak również za Wasze ofiary: Bóg zapłać mieszkańcom Czarnówki, Siwianki i Glinianki. Dziękujemy Panom Sołtysom za koordynację, a za możliwość dotarcia: panom Jerzemu Szczęsnemu, Jerzemu Drubkowskiemu i Marcinowi Klochowi.

• Nasza parafianka Dominika Gadomska z klasy VIA zajęła pierwsze miejsce w konkursie diecezjalnym „Cud nad Wisłą – dzieło Bożej Opatrzności” Gratulujemy.

• Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 26 stycznia o 19.00. Osoby, które były chrzczone w innej parafii prosimy o dostarczenie metryk chrztu.

• Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Podczas zbiórki dla państwa Piotrowskich, których dom uległ spaleniu zebraliśmy kwotę 16.390 zł.

• Pod chórem znajduje się zapowiedziany audiobook „Dzieje duszy” św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Ewangelia na każdy dzień z rozważaniami. Jeżeli zabraknie to proszę się zgłosić do ks. Proboszcza.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 26 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych. Po kolędowaniu zapraszamy na pyszny bigos  😊

• W tygodniku IDZIEMY: o naszej diecezjalnej misji w Sierra Leone, której przewodzi ks. Jacek Pielak, który gościł w naszej parafii. W GOŚCIU NIEDZIELNYM – Człowiek, który nie adoruje Boga ma skłonność do adoracji samego siebie. Dla najmłodszym MAŁY GOŚĆ z ciekawym dodatkiem na ferie.

• Jutro przypada 2 rocznica ingresu pasterza naszej diecezji, bp. Romualda Kamińskiego. Polecamy Go naszym modlitwom.