III Niedziela Wielkanocna – 5.05.2019

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00

– w sobotę po mszy św. o 7.30

– w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

Pamiętajmy o naszych przydrożnych kapliczkach i krzyżach, aby je udekorować. Przy wielu z nich, będą też odprawiane nabożeństwa.

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

śp. Janusz Sokolik z Glinianki, w weku 41 lat

śp. Stefan Gańko z Glinianki w wieku 79 lat – pogrzeb we wtorek o 12.00

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• Zapraszamy na całodzienną pielgrzymkę do Kodnia, Pratulina, Kostomłotów i Leśnej Podlaskiej. Wyjazd całodzienny z obiadem w dniu 25 maja w sobotę. Zapisy w zakrystii.

• W sobotę 11 maja o godz.10.00, odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Spowiedź w piątek od 17.00 najpierw dzieci, a następnie dorośli.

• Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wczorajsze sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni.

• W środę 8.05 przypada uroczystość św. Stanisława biskupa patrona Polski. Msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych.

• Młodzież chętną na wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.

• Kolejne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 12 maja o godz. 19.00.

• Dziś odbywa  się zbiórka do puszek dla naszych parafian z Czarnówki, państwa Goduńskich, którym spłonął dach domu.

• Za tydzień taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

• Bóg zapłać za ofiary na Wieczór Uwielbienia.

• Bóg zapłać państwu Karolak za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i opiece nad LSO podczas naszej majówki na Lubelszczyźnie.

• W tygodniku IDZIEMY: Święte schody, po których według tradycji Jezus wszedł do pretorium, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: wywiad z Wanda Połtawską, więźniarką w Ravensbruck.