III Niedziela Zwykła – 19 marca 2017

• Droga Krzyżowa w piątki o 17.30 (dla dzieci) i o 19.00 (dla dorosłych) – zapraszamy wszystkich parafian do uczestniczenia.
  • Gorzkie żale w niedziele po mszy o 10.00.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Dariusz.Franczak.
  • 25 marca przypada 25 rocznica utworzenia Diecezji Warszawsko-Praskiej. W niedzielę po Gorzkich Żalach odprawione będzie w związku z tym nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Ksiądz abp Henryk Hozer zaprasza na uroczystości z tym związane, które odbędą się w Katedrze na Pradze 25 marca o 11.00.
  • W kruchcie kościoła wywieszona jest rozpiska mszy św. za zmarłego księdza proboszcza. W poniedziałek o 8.00 odprawiona zostanie pierwsza gregorianka w tej intencji.
  • Msza św. za księdza proboszcza od wsi Dobrzyniec zostanie odprawiona 28 czerwca o 7.30.
  • W sobotę 25 marca wyjazd do kina na film „Złamany kłos” o bł. Karolinie Kózkównie (wcześniej odwołany z uwagi na pogrzeb księdza proboszcza). Prosimy wszystkich chętnych o powtórne zapisanie się na listę chętnych.
  • 22 kwietnia (sobota) odbędzie się wyjazd na Jasną Górę dla dzieci które uczęszczały na roraty oraz dla innych chętnych. O 14.00 będzie msza święta dla naszej pielgrzymki przed obrazem jasnogórskim. Z uwagi na duże zainteresowanie organizujemy drugi autokar. Zapisy w kancelarii.
  • Bóg zapłać za ofiary na koronację obrazu Matki Bożej – od wsi Dobrzyniec i Siwianka, wszystkim ofiarodawcom indywidualnym oraz tym, którzy na przygotowanie sukni Matki Bożej oddają swoją biżuterię. Obraz został już oddany do pracowni w celu przygotowania do koronacji. Termin koronacji niezmienny: 10 września 2017.
  • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego od wsi Dobrzyniec i Siwianka.